About Us

GKL Lojistik, Yurtiçi ve uluslararası taşımacılık hizmetleri vermek amacıyla 2021 yılında iki ortak tarafından kurulmuş olan firma, kuruluş ofisini Bursa’da açmış bulunmaktadır. Sahip olduğumuz deneyimi genç ve enerjik bir ekiple birleştirerek lojistik sektöründe farklı bir hizmet tarzı yaratmayı hedefledik. Bu yolculukta daima ‘’en iyisine’’ ulaşmaya çalışacağımıza söz veriyoruz.

Bize Ulaşın

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığı

Uluslararası demiryolu taşımacılığı, firmalara ağır ve hacimli yüklerin taşınması noktasında çok yüksek maliyetlere katlanılmadan hizmet alınmasını sağlayan bir taşımacılık sistemidir.

Gelişmiş Batı dünyasının temel taşıma modellerinden en önemlisi olan demiryolu taşımacılığı, güvenilir olması, insana bağımlılığın ve dolayısıyla hata riskinin asgariye indirilmesi, rekabetçi maliyetler oluşturulabilmesi, güzergah üzerindeki avantajları ve çevre dostu bir çözüm oluşturması itibarıyla son dönemlerde artarak ilgi gören bir taşıma modelidir.

Ulaşımda karayollarının kötü hava koşullarında içine düştüğü durum göz önüne alındığında sadece belirli yüklerin değil, tüm yüklerin taşınması için demir yolları daha elverişli hâle gelmektedir.

Demiryolu Taşımacılığında Sunduğumuz Lojistik Servisler:

  • Blok Tren Organizasyonu
  • Tek veya Grup Vagon Organizasyonu
  • Proje Taşımacılığı
  • Demiryolu Konteyner Servisi
  • Kapıdan Kapıya Teslim
  • İklim şartlarından etkilenmeme
  • Transit yol izninden muaf olma
  • Fiyat avantajı
Güvenli, Riski Daha Az
Uzun Dönem Sabit Fiyat Avantajı

Demiryolu taşımacılığı, karayolu trafik yükünü hafifletir. Genelde diğer taşıma alternatiflerinin aksine uzun dönem sabit fiyat garantisi vardır. Uluslararası geçişlerde karayolunda geçiş sınırlamaları bulunurken transit ülkelerin tercih ettiği bir taşıma türü olmasından dolayı geçiş üstünlüğü verilmektedir. Transit süreleri karayoluna göre biraz daha fazla olmasına rağmen sefer süreleri sabit durumdadır. Ağır tonajlı ve havaleli yükler için en uygun taşıma türüdür.

GKL Lojistik olarak demiryolu taşımacılığında da uzman ekibimiz ile malın cinsine göre açık veya kapalı vagonlar tercih ederek, aktarmalı veya aktarmasız vagon ve konteyner servis hizmeti sunmaktayız.

Demiryolu Taşımacılığı Teklifi Alın