About Us

GKL Lojistik, Yurtiçi ve uluslararası taşımacılık hizmetleri vermek amacıyla 2021 yılında iki ortak tarafından kurulmuş olan firma, kuruluş ofisini Bursa’da açmış bulunmaktadır. Sahip olduğumuz deneyimi genç ve enerjik bir ekiple birleştirerek lojistik sektöründe farklı bir hizmet tarzı yaratmayı hedefledik. Bu yolculukta daima ‘’en iyisine’’ ulaşmaya çalışacağımıza söz veriyoruz.

Bize Ulaşın

Gemi Acenteliği

Gemi Acenteliği

Gemi acenteleri, deniz taşıt ve araçları ile yolcu ve yük taşımalarında, gemi sahibi, kaptanı, işleticisi ve kiracısının nam ve hesabına, üçüncü kişi ve kuruluşlara karşı onların hak ve menfaatlerini tayin edilen bölge içinde koruyan ve bunun karşılığında ücret alan kişi ve kuruluşlar olarak tanımlanmaktadır.

Gemi acentesi ekibimiz, geminin limana girdiği andan itibaren sorumluluğunu alarak, limanda gerekli olan tüm formalitelerin verimli bir şekilde yapılmasını ve maliyetlerden tasarruf edilmesini sağlar.

Gemi Acenteliği’nde Sunduğumuz Hizmetler

  • Boğaz geçişlerinde destek
  • Gümrük, Göçmenlik, Liman Sağlığı işlemleri
  • Hızlı yanaşma yardımı
  • Personel desteği
  • Yükleme, boşaltma, istifleme işlemleri
  • Kiralama hizmetleri
  • İnsan gücü temini
  • Erzak ve yakıt tedariği
Demirleme, Liman ve Gümrük İşlemleri
Yükleme, Boşaltma, İstifleme

Hizmetlerimiz, liman aramalarınızı olabildiğince verimli hale getirmek için tasarlanmıştır ve tam kargo ve yolcu acenteliği, mürettebat lojistiği, hayvancılık, gümrükleme, kuru havuzlama, bunker hizmetleri, koruyucu acentelik, nakliye ve lojistik ve denizcilik hizmetlerini içerir. Wallem, gemilerinizin uyumlu kalmasını sağlamak için yapılması gereken tüm araştırmaları ve denetimleri de koordine edebilir.

Başarılı bir liman aramasında yer alan çok sayıda paydaşla güçlü ilişkiler kurmuş olan ekibimiz, müşteri gereksinimlerini tam olarak anlar. GKL Lojistik olarak yerel bilgi birikimimizi köklü süreçlerle birleştirerek, bize ihtiyacınız olduğunda her zaman hazırız.

Gemi Acenteliği Teklifi Alın